O nás

Nabízíme ubytování v samostatných apartmánech 2+1 (8 lůžek) a 1+1 (3 lůžka)  s plně vybavenou kuchyní a samostatnou koupelnou a WC.

Dále je k dispozici podkrovní 4 lůžkový pokoj se samostatnou koupelnou a WC. Vše je zrenovováno.

U domu je veliká zahrada s venkovním posezením. Parkování u domu.

Dům se nachází v centru obce, nejbližší  sjezdovka je 200m.

Orlické hory jsou malebným a mnohými turisty dosud překvapeně objevovaným pohořím na severovýchodě Čech. Rekreační obec Deštné v Orlických horách je rozložena v trojboké kotlině pod zdejší nejvyšší horou Velkou Deštnou (1115 m n.m.). Turistický rok u nás sestává ze dvou sezón - nejvýznamnější je zimní s vrcholící návštěvností v silvestrovském týdnu, klidnějším průběhem v lednu a opět velmi vyhledávanými termíny během února a první poloviny března. Letní turistická sezóna se vyznačuje návštěvností stoupající od června a během července ke kulminačnímu období v týdnech uprostřed prázdnin.

Orlické hory jsou ideálním místem pro cyklistiku. Nejsou zde tak strmé kopce jako například v Krkonoších, takže lze vyjíždky naplánovat bez nutnosti vrcholových sportovních výkonů. Pro úplně pohodovou jízdu lze využít cyklobus, který vás vyveze na hřeben odkud je možno pokračovat do různých směrů po vrstevnici, večer stačí sjet dolů z kopce.

Svůj pobyt v Deštném můžete realizovat v každé roční době. Jarní měsíce od dubna do června vyhledávají především školní skupiny pro pořádání "škol v přírodě", v posledních letech přibývají i skupiny či dvojice důchodců dávající přednost především klidnému a pohodovému pobytu.  Podzimní období od závěru prázdnin je ideální zejména pro znalce horské turistiky. Sběr hub, pozorování pomalého utichání horské přírody před příchodem zimy a daleké výhledy ve dnech babího léta zanechávají ve vnímavých duších nezapomenutelné vzpomínky na dny strávené v Orlických horách.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Ubytování v soukromí Deštné
Deštné 6
Deštné v Orlických horách
51791

+420 608 533 922

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode